Simonke dávali lekári nádej na prežitie menej ako 20%... Napriek tomu si vybojovala život, aby nám mohla rozdávať radosť.

  Vitajte na našej webovej stránke, ktorá je venovaná Simonke.

 Chceme sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí nám pomohli toto ťažké obdobie prekonať. 

  Simonka už nastúpila do prvého ročníka :-)

 výsledky sú dobré 

 

 

Najnovšie foto

Záznamy: 1 - 6 zo 47
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Čo je nové?

20.10. 2013 Simonka vystúpi naživo na benefičnom koncerte Noc Nádejí.

15.07.2013 08:45
Boli sme pozvaní na benefičný koncert, ktorý bude vysielaný naživo prostredníctvom STV1. Je to živé vysielanie, kde porozprávame svoj príbeh a Simonka bude mať možnosť zaspievať či zarecitovať pred obrovským publikom a množstvom divákov v TV. Našťastie Simonka nepozná čo je to tréma a veľmi rada vystupuje pred ľuďmi. Takže máme sa na čo tešiť :-) 

Ozdravný pobyt pri mori pre Simonku

14.07.2013 21:38
Po dvoch rokoch sa Simonka znova dostane k moru. Peniaze sme čerpali z úveru, no tieto roky po liečbe sú rozhodujúce a pre Simonkine zdravie veľmi dôležité a tak sme sa rozhodli ku moru ísť aj napriek tomu, že nám to finančná situácia nedovoľuje. Pocestujeme do Bulharska, kde sú najnižšie náklady a dúfame, že všetko vyjde ako má. Ak si zakúpite obraz, či hračku, prispejete tým Simonke na rekonvalescenciu, výživové doplnky a vitamíny. Ďakujeme.
1 | 2 >>

Etapy liečby:

Chemoterapie

26.02.2010 19:37
Nikdy nezabudnem na prvý pocit, keď sme vstúpili na detskú onkológiu. Samé holé hlavičky, lekári, sestričky...  Bol to taký zvláštny pocit, že Simonka bude podstupovať chemoterapie. Ja som bola ešte stále v takom šoku z toho, keď nám to oznámili, že som si ani neuvedomovala že Simonka má RAKOVINU... Ako prvý zákrok Simonka podstúpila...

Transplantácia kostnej drene

26.02.2010 19:37
V septembri 2008 nás prijali na maličké oddelenie v Bratislave na Kramároch, len o pár poschodí vyššie ako bola detská onkológia. TRANSPLANTÁCIA KOSTNEJ DRENE. Je to jediné miesto na slovensku, kde sa deti transplantujú. Sú tam štyri malé izbičky, my sme v jednej z nich strávili 7 týždňov... Prvé pocity som mala veľmi dobré, sestričky naozaj milé,...

Udržiavacia liečba

26.02.2010 19:38

Radioterapia

26.02.2010 19:38
V januári a februári 2009 Simonka absolvovala ožiare na oblasť hrdielka.  Mala vtedy rok aj štyri mesiace a ešte sama nechodila, len v chodítku. Po transplantácii kostnej drene sa telíčko ťažko spamätávalo a zle papala aj pila, mala podváhu niekoľko kíl oproti zdravým deťom.   Simonku čakalo 16 ožiarov = 16 narkóz +...

Užitkové predmety na predaj

Hračky, detské oblečenie, dekorácie a všeličo nielen pre deti NA PREDAJ

Všetky vecičky som vyrobila ja a zakúpiť si ich môžete tu: 

www.najobrazy.eu  

www.najvecicky.sk  

https://www.sashe.sk/LittleGirl   

https://www.sashe.sk/NajVecicky

Zakúpením akéhokoľvek výrobku nám pomôžete. Ďakujeme veľmi pekne.

 

Záznamy: 1 - 1 zo 1